Zaszycie alkoholowe to nic innego jak wprowadzenie do organizmu pacjenta tabletek. Ich działanie polega na blokowaniu rozkładu alkoholu, dlatego przyjęcie nawet niewielkiej ilości tego trunku spowoduje natychmiastową reakcję przypominającą zatrucie alkoholowe, w tym wymioty, duszności, pocenie się, zaczerwienie twarzy, skoki ciśnienia, bóle i zawroty głowy, lęk.
Zabieg implementacji esperalu polega na umiejscowieniu leku pod skórą – na ogół pod łopatką lub na pośladku. Zabieg przeprowadzany jest przez lekarza pod miejscowym znieczuleniem.
Należy powiadomić lekarza o wszystkich przejmowanych lekach, chorobach oraz udzielić informacji na temat ostatniego spożycia alkoholu. Głównym przeciwwskazaniem do stosowania wszywki alkoholowej jest uczulenie na substancję czynną esperalu. Osoby cierpiące na niewydolność krążeniową, nadciśnienie lub tętnicze, niewydolność serca, a także mające zaburzenia psychiczne, w tym ciężką depresję z próbami samobójczymi, powinny skonsultować implementację esperalu z lekarzem.
Przyjmowanie alkoholu i środków odurzających.
Nasz zespół składa się z wysoce wyspecjalizowanych lekarzy i ratowników medycznych.
Wyłącznie jednorazowy sprzęt oraz certyfikowane leki podawane przez doświadczonego specjalistę.
Zabieg przeprowadzamy w miejscu, które wybierzesz przez nie rzucającego się w oczy specjalistę.
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dopasować zabieg do indywidualnych potrzeb.