Zespół

Lek. Tomasz Hendzel

Lekarz, Współzałożyciel i Dyrektor Medyczny

Lekarz Tomasz Hendzel zajmuje się medycyną ratunkową. Ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Umiejętności praktyczne zdobywał podczas licznych staży i kursów w klinikach i szpitalach w Polsce, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Wlk. Brytanii między innymi na Oddziałach Ratunkowych, Chirurgii, Ortopedii i Chorób Wewnętrznych.

Zainteresowania oraz kariera Tomasza Hendzla od początku ukierunkowane były na Medycynę Ratunkową. W ostatnich latach zaangażowany był w zabezpieczanie medyczne dużych imprez masowych np. Euro 2012.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w niesieniu pomocy medycznej doktor Hendzel opracował unikalną metodę pomocy dla osób borykających się z syndromem dnia następnego, potocznie nazywanego “kacem”. Jedyny w swoim rodzaju dobór leków oraz środków medycznych sprawia, że każdy pacjent szybko odzyskuje pełnię sił.

Nasi specjaliści

Kamil - KacDoktor
Kamil
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (13 lat) w pracy na stanowisku ratownika medycznego, zdobyte w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego w zespołach specjalistycznych oraz jako kierownik zespołu podstawowego. Instruktor kwalifikowanej pierwszej pomocy. Konsultant seriali o tematyce medycznej.

Mariusz - KacDoktor
Mariusz
Ratownik Medyczny

20-letnie doświadczenie w Zespołach Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie oraz 11 letnie doświadczenie jako Dyspozytor Medyczny. Wielokrotny laureat zawodów w ratownictwie medycznym w tym Mistrzostw Polski. Instruktor pierwszej pomocy.

Daniel - KacDoktor
Daniel
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (14 lat) w pracy na stanowisku ratownika medycznego, w tym 11 lat jako kierownik zespołu. Wielokrotny uczestnik zawodów w ratownictwie medycznym.

Kamil - KacDoktor
Kamil
Ratownik Medyczny

14-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ratownika medycznego, zdobyte w systemie Panstwowego Ratownictwa Medycznego, w tym 9 lat jako kierownik zespołu. 10 lat doświadczenia jako dyspozytor medyczny.

Kamil - KacDoktor
Kamil
Ratownik Medyczny

9-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ratownika medycznego zdobyte w systemie państwowego ratownictwa medycznego w zespołach wyjazdowych oraz na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Adam - KacDoktor
Adam
Ratownik Medyczny

10 lat doswiadczenia na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz 9 lat doswiadczenia w Zespolach Ratownictwa Medycznego.

Jakub - KacDoktor
Jakub
Ratownik Medyczny

9 lat doświadczenia w Państwowym Ratownictwie Medycznym oraz Szpitalnej Izbie Przyjęć. Ukończony drugi tok studiów zwieńczony magisterium z Pielęgniarstwa.

Robert - KacDoktor
Robert
Ratownik Medyczny

27-letnie doświadczenie w Zespołach Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz 12 lat doświadczenia jako dyspozytor medyczny. Instruktor oraz egzaminator Kursów Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Kamil - KacDoktor
Kamil
Ratownik Medyczny

12 lat doświadczenia jako ratownik medyczny w zespołach ratownictwa medycznego oraz pracy na oddziałach Intensywnej opieki kardiologicznej, Szpitalnego oddziału ratunkowego oraz psychiatrii. 7 lat doświadczenia w zawodzie dyspozytora medycznego. Instruktor pierwszej pomocy medycznej.

Tomek - KacDoktor
Tomek
Kierownik biura

W zakresie jego obowiązków są sprawy administracyjne oraz dbanie o sprawne funkcjonowanie biura. Tomek odpowiedzialny jest również za pierwszy kontakt z pacjentem. To właśnie z nim rozmawiacie Państwo najczęściej, zamawiając jedną z naszych usług.

Jacek - KacDoktor
Jacek
Pracownik Biurowy

Jacek jest jedną z osób odpowiedzialnych za pierwszy kontakt z pacjentem. To również z nim rozmawiacie Państwo, zamawiając nasze usługi.

Grażyna - KacDoktor
Grażyna
Terapeuta uzależnień

Specjalistka psychoterapii uzależnień oraz pedagog. Posiada 30-letnie doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z problemami w postaci uzależnień od alkoholu, narkotyków, leków psychoaktywnych, seksu i hazardu a także z osobami współuzależnionymi oraz dziećmi alkoholików.

Umów wizytę domową, niedługo przyjedziemy. 24h / 7 dni w tygodniu. Zadzwoń: 511 833 844