Zespół

Lek. Tomasz Hendzel

Lekarz, Współzałożyciel i Dyrektor Medyczny

Lekarz Tomasz Hendzel zajmuje się medycyną ratunkową. Ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Umiejętności praktyczne zdobywał podczas licznych staży i kursów w klinikach i szpitalach w Polsce, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Wlk. Brytanii między innymi na Oddziałach Ratunkowych, Chirurgii, Ortopedii i Chorób Wewnętrznych.

Zainteresowania oraz kariera Tomasza Hendzla od początku ukierunkowane były na Medycynę Ratunkową. W ostatnich latach zaangażowany był w zabezpieczanie medyczne dużych imprez masowych np. Euro 2012.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w niesieniu pomocy medycznej doktor Hendzel opracował unikalną metodę pomocy dla osób borykających się z syndromem dnia następnego, potocznie nazywanego “kacem”. Jedyny w swoim rodzaju dobór leków oraz środków medycznych sprawia, że każdy pacjent szybko odzyskuje pełnię sił.

Nasi specjaliści

Magdalena - KacDoktor
Magdalena
Lekarz chirurg

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego . Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w szpitalach, w tym na Oddziale Chirurgii i Traumatologii Szpitala Dziecięcego w Warszawie oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego. W latach 2018-2021 pełniła funkcję zastępcy ordynatora, a następnie ordynatora Oddziału Chirurgii i Ortopedii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. Uczestniczka wielu szkoleń, między innymi z zakresu torakochirurgii, chirurgii naczyniowej, chirurgii ręki czy chirurgii rekonstrukcyjnej. Szkoliła się w USA, Francji, Włoszech Belgii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Ukończyła szkolenie z zakresu procedur operacyjnych Robotem da Vinci. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych.

Aleksander - KacDoktor
Aleksander
Lekarz chirurg

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik licznych kursów doszkalajacych z zakresu chirurgii.

Joanna - KacDoktor
Joanna
Lekarz chirurg

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada kilkuletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w szpitalach, w tym na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Kamil - KacDoktor
Kamil
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (13 lat) w pracy na stanowisku ratownika medycznego, zdobyte w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego w zespołach specjalistycznych oraz jako kierownik zespołu podstawowego. Instruktor kwalifikowanej pierwszej pomocy. Konsultant seriali o tematyce medycznej.

Mariusz - KacDoktor
Mariusz
Ratownik Medyczny

20-letnie doświadczenie w Zespołach Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie oraz 11 letnie doświadczenie jako Dyspozytor Medyczny. Wielokrotny laureat zawodów w ratownictwie medycznym w tym Mistrzostw Polski. Instruktor pierwszej pomocy.

Daniel - KacDoktor
Daniel
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (16 lat) w pracy na stanowisku ratownika medycznego, w tym 13 lat jako kierownik zespołu. Wielokrotny uczestnik zawodów w ratownictwie medycznym.

Kamil - KacDoktor
Kamil
Ratownik Medyczny

14-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ratownika medycznego, zdobyte w systemie Panstwowego Ratownictwa Medycznego, w tym 9 lat jako kierownik zespołu. 10 lat doświadczenia jako dyspozytor medyczny.

Kamil - KacDoktor
Kamil
Ratownik Medyczny

12-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ratownika medycznego zdobyte w systemie państwowego ratownictwa medycznego w zespołach wyjazdowych oraz na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Adam - KacDoktor
Adam
Ratownik Medyczny

10 lat doświadczenia na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz 9 lat doświadczenia w Zespołach Ratownictwa Medycznego.

Jakub - KacDoktor
Jakub
Ratownik Medyczny

9 lat doświadczenia w Państwowym Ratownictwie Medycznym oraz Szpitalnej Izbie Przyjęć. Ukończony drugi tok studiów zwieńczony magisterium z Pielęgniarstwa.

Robert - KacDoktor
Robert
Ratownik Medyczny

27-letnie doświadczenie w Zespołach Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz 12 lat doświadczenia jako dyspozytor medyczny. Instruktor oraz egzaminator Kursów Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Kamil - KacDoktor
Kamil
Ratownik Medyczny

12 lat doświadczenia jako ratownik medyczny w zespołach ratownictwa medycznego oraz pracy na oddziałach Intensywnej opieki kardiologicznej, Szpitalnego oddziału ratunkowego oraz psychiatrii. 7 lat doświadczenia w zawodzie dyspozytora medycznego. Instruktor pierwszej pomocy medycznej.

Paulina - KacDoktor
Paulina
Ratownik Medyczny

11-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ratownika medycznego, zdobyte w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Jagoda - KacDoktor
Jagoda
Kierownik Biura

W zakresie jej obowiązków są sprawy administracyjne oraz dbanie o sprawne funkcjonowanie biura.

Tomek - KacDoktor
Tomek
Pracownik Biurowy

Tomek jest jedną z osób odpowiedzialnych za pierwszy kontakt z pacjentem. To również z nim rozmawiacie Państwo, zamawiając nasze usługi.

Jacek - KacDoktor
Jacek
Pracownik Biurowy

Jacek jest jedną z osób odpowiedzialnych za pierwszy kontakt z pacjentem. To również z nim rozmawiacie Państwo, zamawiając nasze usługi.

Paula - KacDoktor
Paula
Psycholog, Terapeuta uzależnień

Doświadczenie zdobywała w Centrum Profilaktyki Uzależnień w Poznaniu oraz w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Dziekance. Od 2020 roku związana z Ośrodkiem Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Monar w Rożnowicach. Jej ulubiona opowieść: „Pewnego razu uczeń zapytał mistrza: -Jak długo trzeba czekać na zmiany? -Jak chcesz czekać, to długo” – Jan Bachmiński

Anna - KacDoktor
Anna
Terapeuta uzależnień

Doświadczenie zdobywała w Ośrodku Terapeutycznym "SZANSA" w Gorzowie Wielkopolskim, w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Słupsku oraz w Ośrodku Readaptacyjno-Rewalidacyjnym MONAR w Gdańsku.
Od 2021 roku współpracuje ze Szpitalem Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu, gdzie jako terapeuta uzależnień pracuje w oddziale dziennym uzależnienia od alkoholu , poradni uzależnienia od alkoholu oraz poradni uzależnienia od substancji psychoaktywnych.

Umów wizytę domową, niedługo przyjedziemy. 24h / 7 dni w tygodniu. Zadzwoń: 511 833 844