Zespół

Tomasz Hendzel

Lekarz, Założyciel i Dyrektor Medyczny

Lekarz Tomasz Hendzel zajmuje się medycyną ratunkową. Ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Umiejętności praktyczne zdobywał podczas licznych staży i kursów w klinikach i szpitalach w Polsce, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Wlk. Brytanii między innymi na Oddziałach Ratunkowych, Chirurgii, Ortopedii i Chorób Wewnętrznych.

Zainteresowania oraz kariera Tomasza Hendzla od początku ukierunkowane były na Medycynę Ratunkową. W ostatnich latach zaangażowany był w zabezpieczanie medyczne dużych imprez masowych np. Euro 2012.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w niesieniu pomocy medycznej doktor Hendzel opracował unikalną metodę pomocy dla osób borykających się z syndromem dnia następnego, potocznie nazywanego “kacem”. Jedyny w swoim rodzaju dobór leków oraz środków medycznych sprawia, że każdy pacjent szybko odzyskuje pełnię sił.

Nasz zespół

Kamil
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (10 lat) w pracy na stanowisku ratownika medycznego, zdobyte w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego w zespołach specjalistycznych oraz jako kierownik zespołu podstawowego. Instruktor kwalifikowanej pierwszej pomocy. Konsultant seriali o tematyce medycznej.

Patrycja
Pielęgniarka oraz Ratownik Medyczny

Ukończyła studia na kierunku Ratownictwo Medyczne w 2013 roku. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Pielęgniarstwo Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywała głównie w zabezpieczaniu imprez masowych oraz w transporcie medycznym.

Kamil
Ratownik Medyczny

7-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ratownika medycznego zdobyte w systemie państwowego ratownictwa medycznego w zespołach wyjazdowych oraz na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Mariusz
Ratownik Medyczny

19 letnie doświadczenie w Zespołach Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie oraz 11 letnie doświadczenie jako Dyspozytor Medyczny. Wielokrotny laureat zawodów w ratownictwie medycznym w tym Mistrzostw Polski. Instruktor pierwszej pomocy.

Daniel
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (13 lat) w pracy na stanowisku ratownika medycznego, w tym 11 lat jako kierownik zespołu. Wielokrotny uczestnik zawodów w ratownictwie medycznym.

Paweł
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (18 lat) zdobyte w zespołach wyjazdowych PRM jako Ratownik Medyczny - kierownik zespołu podstawowego oraz specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii.

Daniel
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (21 lat) w pracy na stanowisku ratownika medycznego, w tym 12 lat jako kierownik zespołu.

Tomek
Kierownik biura

W zakresie jego obowiązków są sprawy administracyjne oraz dbanie o sprawne funkcjonowanie biura. Tomek odpowiedzialny jest również za pierwszy kontakt z pacjentem. To właśnie z nim rozmawiacie Państwo najczęściej, zamawiając jedną z naszych usług.

Zadzwoń i zamów wizytę do domu, 24h / 7 dni w tygodniu. 511 833 844