Tomasz Hendzel

Założyciel i Dyrektor Medyczny

Lekarz Tomasz Hendzel zajmuje się medycyną ratunkową. Ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Umiejętności praktyczne zdobywał podczas licznych staży i kursów w klinikach i szpitalach w Polsce, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Wlk. Brytanii między innymi na Oddziałach Ratunkowych, Chirurgii, Ortopedii i Chorób Wewnętrznych.

Zainteresowania oraz kariera Tomasza Hendzla od początku ukierunkowane były na Medycynę Ratunkową. W ostatnich latach zaangażowany był w zabezpieczanie medyczne dużych imprez masowych np. Euro 2012.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w niesieniu pomocy medycznej doktor Hendzel opracował unikalną metodę pomocy dla osób borykających się z syndromem dnia następnego, potocznie nazywanego “kacem”. Jedyny w swoim rodzaju dobór leków oraz środków medycznych sprawia, że każdy pacjent szybko odzyskuje pełnię sił.

Nasz zespół

Kamil
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (10lat) w pracy na stanowisku ratownika medycznego, zdobyte w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego w zespołach specjalistycznych oraz jako kierownik zespołu podstawowego. Instruktor kwalifikowanej pierwszej pomocy. Konsultant seriali o tematyce medycznej.

Patrycja
Pielęgniarka oraz Ratownik Medyczny

Ukończyła studia na kierunku Ratownictwo Medyczne w 2013 roku. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Pielęgniarstwo Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywała głównie w zabezpieczaniu imprez masowych oraz w transporcie medycznym.

Mirek
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku ratownika medycznego, zdobyte w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego w zespołach specjalistycznych.

Paweł
Ratownik Medyczny

Ratownik Medyczny, 16 lat w zawodzie. Doświadczenie zdobyte w pracy w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz w oddziałach intensywnej opieki medycznej. Instruktor PALS (Pediatric Advanced Life Support), oraz Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Kamil
Ratownik Medyczny

7-letnie doswiadczenie w pracy na stanowisku ratownika medycznego zdobyte w systemie panstwowego ratownictwa medycznego w zespolach wyjazdowych oraz na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Zadzwoń i zamów wizytę do domu, 24h / 7 dni w tygodniu. 511 833 844