Odtrucie alkoholowe Warszawa

Odtrucie alkoholowe to nic innego jak oczyszczenie organizmu z alkoholu. Aby proces detoksykacji alkoholowej był w stu procentach skuteczny, powinien być połączony z odpowiednim nawodnieniem organizmu. Nasz zespół fachowców pomoże Ci szybko zwalczyć nieprzyjemne objawy "syndromu dnia wczorajszego", a Ty szybko wrócisz do pełnej sprawności fizycznej i umysłowej!

Zmagasz się z chorobą alkoholową lub znasz kogoś, kto sięga często po kieliszek? Odtrucie alkoholowe jest pierwszym krokiem w walce z alkoholizmem. Pomagamy naszym pacjentom przejść przez ten trudny czas, uśmierzamy ból, podając odpowiednie farmaceutyki – wszystko pod okiem wyszkolonych medyków z certyfikatami.

Nasze pogotowie alkoholowe działa na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Gwarantujemy 100-procentową dyskrecję.

Typowe dolegliwości wynikające z nadmiernego spożycia alkoholu to: ból głowy, rozdrażnienie, światłowstręt, silne pragnienie, wrażliwość na hałas, drżenie mięśni, kołatanie serca, nudności i ogólnie złe samopoczucie. Przyczyną jest nadmiar alkoholu, który powoduje wiele zaburzeń w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Jedną z nich jest obniżenie stężenia ważnych substancji: potasu, wapnia, magnezu i fosforanów. Dodatkowo zmniejszeniu ulega poziom cukru (glukozy) we krwi.

W takich sytuacjach najlepiej sprawdza się proponowany przez nas zabieg odtruwania alkoholowego. Dożylne podanie utraconych substancji bardzo szybko stawia na nogi oraz niweluje do minimum uciążliwe skutki nadmiaru spożytego alkoholu. Pozwala w bardzo krótkim czasie przywrócić pełną sprawność fizyczną i umysłową.

Zadzwoń i umów wizytę

511 833 844

Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu.

Najlepszy sposób na odtrucie po alkoholu

Nasz profesjonalista dojedzie bezpłatnie, już w 45 minut, 24 godziny na dobę, codziennie.

W formie kroplówki uzupełni płyny oraz elektrolity, poda niezbędne witaminy oraz antyoksydanty.
Odtrucie po alkoholu to zabieg, który trwa około 60 minut.
Pomaga zwalczyć również uciążliwe dolegliwości takie jak: bóle, nudności, bezsenność, drżenia i wymioty.

Umów wizytę

Przywróć równowagę swojego organizmu

Preparaty podawane przez nas pozwalają w prosty i szybki sposób uzupełnić poziom niezbędnych składników odżywczych (takich jak: witamina B12, witamina C oraz aminokwasy). Substancje wprowadzane są do organizmu dożylnie, dzięki czemu możliwa jest ich 100% absorbcja, nieosiągalna dla innych metod podawania (np. doustnej).
Preparat KacDoktor

Wybierz pakiet dla siebie

 
Unikalna mieszanka elektrolitów
Glukoza
Wyselekcjonowane leki przeciwbólowe i przeciwwymiotne *
Suplementacja magnezu
Specjalnie dobrane leki relaksacyjne *
Leki nasenne *
Duża dawka witaminy C
Szybko przyswajalna witamina B
Ornityna, oczyszczenie i regeneracja wątroby
Koenzym Q10, antyoksydant
Specjalnie dobrane leki
 
 
Prosty
Unikalna mieszanka elektrolitów 500ml
Glukoza
Wyselekcjonowane leki przeciwbólowe i przeciwwymiotne *
Suplementacja magnezu
Specjalnie dobrane leki relaksacyjne *
Leki nasenne *
Duża dawka witaminy C
Szybko przyswajalna witamina B
Ornityna, oczyszczenie i regeneracja wątroby
Koenzym Q10, antyoksydant
Specjalnie dobrane leki
Standard
Unikalna mieszanka elektrolitów 1000ml
Glukoza
Wyselekcjonowane leki przeciwbólowe i przeciwwymiotne *
Suplementacja magnezu
Specjalnie dobrane leki relaksacyjne *
Leki nasenne *
Duża dawka witaminy C
Szybko przyswajalna witamina B
Ornityna, oczyszczenie i regeneracja wątroby
Koenzym Q10, antyoksydant
Specjalnie dobrane leki na 1 dzień
Pełny
Unikalna mieszanka elektrolitów 1000ml
Glukoza
Wyselekcjonowane leki przeciwbólowe i przeciwwymiotne *
Suplementacja magnezu
Specjalnie dobrane leki relaksacyjne *
Leki nasenne *
Duża dawka witaminy C
Szybko przyswajalna witamina B
Ornityna, oczyszczenie i regeneracja wątroby
Koenzym Q10, antyoksydant
Specjalnie dobrane leki na 3 dni
*  leki podawane są dożylnie.
Akceptujemy płatności gotówką oraz kartami

NA CZYM POLEGA ODTRUCIE ALKOHOLOWE?

Detoks alkoholowy polega na usunięciu z organizmu toksyn, przywróceniu równowagi gospodarki wodno-elektrolitowej, przy jednoczesnym nawodnieniu organizmu. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i zbadaniu podstawowych funkcji życiowych lekarz lub ratownik medyczny przygotuje odpowiednią mieszankę medykamentów składającą się z elektrolitów, witamin i glukozy oraz preparatów przeciwbólowych, przeciwwymiotnych nasennych i uspokajających, które pomagają złagodzić syndrom odstawienia alkoholowego. Dożylne podanie substancji gwarantuje ich szybkie wchłonięcie i niemal natychmiastowe działanie, które następuje średnio po 15 minutach. Preparaty przyjęte doustnie rozkładają się w organizmie dłużej, ponadto wchłaniają się zaledwie w 30-40 procentach, podczas gdy "kroplówka na kaca" osiąga je w niemal 100-procentach.

JAK DŁUGO TRWA ODTRUWANIE PO ALKOHOLU?

Czas odtruwania organizmu po alkoholu jest kwestią indywidualną. W większości przypadków wystarczy jedna kuracja, która średnio trwa ok. godziny, a jej efekt pacjent odczuwa niemal natychmiastowo. Detoksykacja osoby uzależnionej bez wyjątku powinna być przeprowadzana pod okiem specjalisty, który zadba o komfort pacjenta. Należy pamiętać, że osoba cierpiąca od wielu lat na chorobę alkoholową może w niektórych przypadkach wymagać hospitalizacji.

WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA ODTRUCIA

Z odtrucia alkoholowego może skorzystać każda osoba, która doświadcza negatywnych skutków spożywania alkoholu. W takich przypadkach wystarczy jednorazowa kuracja polegająca na podaniu "kroplówki na kaca", czyli dożylnym uzupełnieniu elektrolitów, witamin, glukozy i odpowiednim nawodnieniu organizmu. W zniwelowaniu nieprzyjemnych objawów, takich jak nudności czy ból głowy pomagają środki przeciwbólowe i przeciwwymiotne, które mogą zostać zaaplikowane na życzenie pacjenta.

Z odtruwania organizmu korzystają także osoby uzależnione od alkoholu. Jest to pierwszy i niezwykle ważny krok w terapii antyalkoholowej. Detoksykacja organizmu wiąże się z szeregiem wyjątkowo nieprzyjemnych, czasami groźnych dla zdrowia symptomów odstawienia alkoholowego. Przywrócenie odpowiedniej gospodarki wodno-elektrolitowej organizmu, dowartościowanie go ważnymi dla prawidłowego funkcjonowania organizmu suplementami oraz podanie preparatów przyśpieszających usunięcie toksyn z organizmu są procesem niezbędnym, aby pacjent mógł wrócić do pełnej sprawności. Przy odtruwaniu podawane są leki nasenne, relaksacyjne oraz wyciszające, pozwalające złagodzić bolesne objawy abstynencji.

Zobacz także:

Nasz zespół

Tomasz Hendzel
Lekarz, Założyciel i Dyrektor Medyczny

Twórca unikalnej metody pomocy dla osób borykających się z syndromem dnia następnego, potocznie nazywanego "kacem".
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu medycznemu w bezpośredniej pracy z pacjentami na oddziałach ratunkowych opracował jedyną w swoim rodzaju kombinację leków, środków medycznych oraz suplementów, pozwalających bardzo efektywnie odtruć organizm. Każda osoba poddana zabiegowi bardzo szybko odzyskuje pełnię sił.

Kamil
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (10 lat) w pracy na stanowisku ratownika medycznego, zdobyte w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego w zespołach specjalistycznych oraz jako kierownik zespołu podstawowego. Instruktor kwalifikowanej pierwszej pomocy. Konsultant seriali o tematyce medycznej.

Patrycja
Pielęgniarka oraz Ratownik Medyczny

Ukończyła studia na kierunku Ratownictwo Medyczne w 2013 roku. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Pielęgniarstwo Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywała głównie w zabezpieczaniu imprez masowych oraz w transporcie medycznym.

Kamil
Ratownik Medyczny

7-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ratownika medycznego zdobyte w systemie państwowego ratownictwa medycznego w zespołach wyjazdowych oraz na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Mariusz
Ratownik Medyczny

19 letnie doświadczenie w Zespołach Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie oraz 11 letnie doświadczenie jako Dyspozytor Medyczny. Wielokrotny laureat zawodów w ratownictwie medycznym w tym Mistrzostw Polski. Instruktor pierwszej pomocy.

Daniel
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (13 lat) w pracy na stanowisku ratownika medycznego, w tym 11 lat jako kierownik zespołu. Wielokrotny uczestnik zawodów w ratownictwie medycznym.

Paweł
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (18 lat) zdobyte w zespołach wyjazdowych PRM jako Ratownik Medyczny - kierownik zespołu podstawowego oraz specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii.

Daniel
Ratownik Medyczny

Wieloletnie doświadczenie (21 lat) w pracy na stanowisku ratownika medycznego, w tym 12 lat jako kierownik zespołu.

Tomek
Kierownik biura

W zakresie jego obowiązków są sprawy administracyjne oraz dbanie o sprawne funkcjonowanie biura. Tomek odpowiedzialny jest również za pierwszy kontakt z pacjentem. To właśnie z nim rozmawiacie Państwo najczęściej, zamawiając jedną z naszych usług.

 • Profesjonalizm

  Nasz zespół składa się z wysoce wyspecjalizowanych lekarzy i ratowników medycznych.

 • Bezpieczeństwo

  Wyłącznie jednorazowy sprzęt oraz certyfikowane leki podawane przez doświadczonego specjalistę.

 • Dyskrecja

  Zabieg przeprowadzamy w miejscu, które wybierzesz przez nie rzucającego się w oczy specjalistę.

 • Doświadczenie

  Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dopasować zabieg do indywidualnych potrzeb.

Jak to działa?

1. Umów wizytę
Zadzwoń lub wypełnij formularz. Profesjonalista dojedzie we wskazane miejsce już w 45 minut.
2. Konsultacja medyczna
Przed zabiegiem przeprowadzimy wywiad medyczny oraz sprawdzimy stan Twojego zdrowia.
Umów wizytę
3. Zabieg
Zrelaksuj się! Zabieg nie jest uciążliwy, w tym czasie możesz odpocząć lub pracować.
Zadzwoń i zamów wizytę do domu, 24h / 7 dni w tygodniu. 511 833 844